YSL Candy Face Spring 2012 – kolekcija

Autors: 14.02.2012. 0 Nav birku Saite 0

 

Es vienmēr pirmā esmu rindā pēc Chanel, vai Armani kolekcijām, pārējo brendu gara darbi mani parasti neuzrunā, vismaz ne tik ļoti lai gribētos iegādāties vairākus produktus no vienas kolekcijas. YSL pavasara Candy Face kolekcijas promo bildes parādījās jau ļoti sen es, protams, tās pieglabāju, bet rakstīt par šo kolekciju netaisījos, līdz brīdim kad es to ieraudzīju dzīvajā.

                     

Uzreiz saku tā ir burvīga, es noteikti gribēšu lūpu spīdumus, vaigu sārtumus nagu lakas, lūpu krāsas, ēnas arī ir ļoti skaistas, ja vien es izdomātu kā tādas krāsas pielietot manā ikdienā, es noteikti iegādātos arī ēnu paleti.

Īstenībā vienīgais kas mani no šīs kolekcijas neuzrunāja ir kolekcijas zvaigzne Vinyl Candy Pallete – tā ir ēnu palete, kas sastāv no lillā, aveņu, maigi rozā un spilgti violetā toņiem, kvalitāte, protam tai ir izcila un brīnum skaists noformējums, bet tomēr nav mans produkts.

                     

Ombres 5 Lumieres Nr 13 – ēnu piecinieks tik košs un pavasarīgs, super, man patika, ļoti, protams, tas ir diezgan ekstravagants, bet jā Jūsu īpašumā vel nav neviena tāda produkta šīs būs īstais ar ko sākt. Ēnas ir ļoti pigmentētas, mīkstas, un spriežot pēc atsauksmēm arī ļoti kvalitatīvas.

                      

YSL ir slaveni ar saviem krēmveida vaigu sārtumiem, pavasara kolekcijā startē pavisam jauns produkts Voile De Blush – uz ūdens bāzes veidoti šie vaigu sārtumi sniedz pārsteidzoši dabīgu efektu un ir ļoti noturīgi, sārtumiem ir četri toņi Nr. 1 Voile Carmin gaiši sarkans, Nr. 2 Vole Corail aprikozes krāsā, Nr.3 Voile Rose rozā, Nr. 4 Voile Parme maigi lilla.

                       

Nagu laku pārīši Mancure Couture numurs 8 – smaragda zaļš un brūns toņi un numurs 7 – rozā un oranžais tonis. Cena veikalos ap 23 ls, komplektā nāk divas nagu lakas ( nav liels apjoms) tās var izmantot gan veidojot krāsainu french manikīru, gan krāsojot nagus Cristina Fitzgerald stilā, vel viens variants vasarai, vienu no šīm lakām izmantot manikīram otru pedikīram.

                         

Lūpu krāsas Rouge Volupte Perle četri jauni toni, Nr. 113, Nr. 114, Nr. 115, Nr. 116.

Lūpu krāsas Volupte Sheer Candy arī četri jauni toņi, pieskaņoti vaigu sārtuma toņiem. Nr. 7 – sarkans, Nr. 8 – lillā, Nr. 9 – rozā, Nr. 10 – oranžs.

                             

Lūpu spīdumi Golden Gloss Nr. 49 un Nr. 50 Spilgti rozā un oranžs ļoti skaisti un piesātināti toņi.

                         

 

 

Īsts pavasaris vai ne? Kādi Tev plāni uz šo kolekciju?

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*