Laiks jaunam eksperimentam – Babor Beauty Fluid

Autors: 10.02.2012. 4 Saite 0

Krievijas skaistumkopšanas blogos pamanīju labas atsauksmes par Babor kosmētiku, tāpēc veicu detektīva darbu, lai uzmeklētu šo kosmētiku arī Latvijā. Kas meklē, tas atrod. Un nu arī es esmu tikusi pie Babor Beauty Fluid ampulām.

Babor ir Vācijā ražota luxury profesionālā kosmētika, ar kuru strādā kosmētikas salonos un SPA. Šai kosmētikai ir ļoti daudz cienītāju, it īpaši Krievijā, kur luxury zīmoliem ir daudz lielāks tirgus.

Bet nu par manis izvēlēto produktu. Babor Beauty Fluid ir augsti koncentrēti bioloģisko aktīvu vielu fluīdi. Tie ir ampulu veidā, jāuzklāj zem sejas krēma rītos un vakaros.  Fluīdu piedāvājums ir tik plašs, ka var atrast piemērotu tieši sev un risināt aktuālo problēmu – ādas mitrināšanu, atjaunošanu, uzlabot ādas stāvokli pirms ballītes. Fluīdus vēlams lietot kursa veidā, tādejādi pastiprinot iedarbību un nodrošinot ilgstošu efektu.

Savam eksperimentam izvēlējos 10 dažādas apmpulas sākot no mitrinošajām un beidzot ar vitamīnu kokteiļiem. Tā kā visu nedēļu esmu slimojusi, šis eksperiments ir tieši laikā. Vai Babor Beauty Fluid palīdzēs uzlabot ādas stāvokli desmit dienās?

Foto no babor-latvia.lv

Komentārs
 • Baiba
  Februāris 10, 2012

  Man tikai viens jautājums KUR? Es atradu tikai Tallinā.

 • skaistumadienasgramata
  Februāris 10, 2012

  Domāju par to rakstīt eksperimenta beigu postā, bet ja jau, tad jau 🙂 Visplašākajā izvēlē noteikti visi produkti ir pie Babor treneres Kristīnes, kura strādā salonā MarVinc, Smilšu 12. Tur arī es iepirku produktus testam

 • Baiba
  Februāris 10, 2012

  paldies un bučas 🙂

 • skaistumadienasgramata
  Februāris 10, 2012

  lai iet labumā 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*