Estee Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser

Autors: 24.01.2012. 6 Saite 0

Sejas mazgāšanas ar ūdeni man ir sezonāls pasākums. Ziemā no tā cenšos izvairīties, izvēloties eļļas vai Biodermas ūdeni. Vasarā ar lielā karstuma iestāšanos, manā plauktā vienmēr ir sejas mazgājamie līdzekļi, kas līdzsvaro kombinēta tipa ādu, bet neattīra to pārāk agresīvi. Šodien, kārtojot vannas istabu, atradu šo tūbiņu, kas ir praktiski tukša, tāpēc nolēmu uzrakstīt uzreiz, lai neaizmirstos stāsts par labu produktu.

Šis ir viens no maniem mīļākajiem līdzekļiem sejas attīrīšanai ar ūdeni –  Estee Lauder Perfectly Clean Splash Away Foaming Cleanser, kas paredzēts jaukta tipa ādai. Tas ir ļoti ekonomisks, saskarē ar ūdeni veido maigas putiņas, nesausina ādu un nekož (atšķirībā no Dior līdzīga produkta). Ļoti labi attīra ādu pat no smagākā meikapa un saules aizsargkrēmiem. Ja ir izteikti kombinēta vai taukaina āda- noderēs visa gada garumā.

Komentārs
 • Baiba
  Janvāris 24, 2012

  Es izteikta putu fane, bet tas ir drausmīgi ne ekonomiskas, mēnesī ap 10 latiem tikai sejas mazgāšanai, salīti. Būs laikam jāsāk skatīties uz k.kādām citām tekstūrām.

 • skaistumadienasgramata
  Janvāris 24, 2012

  Cik esmu mēģinājusi, tad dārgākie produkti parasti ir arī visekonomiskākie. Dior un EL vajag burtiski pilienu, lai notīrītu seju. Bet man principā visa kosmētika iet drausmīgi ilgi. Krēmi ap pus gadu, tonālie- vismaz gadu. Mana draudzene izlieto visu vismaz 3 reizes ātrāk 🙂

 • Baiba
  Janvāris 24, 2012

  Ja ir tādi cilvēki ar ekonomisku seju 🙂 Man parasti krēms ir uz mēnesi, putas tā pat, toniks varbūt kādu pus otru mēnesi novilks. Nezinu no kā tas atkarīgs..

 • Baiba
  Janvāris 24, 2012

  ak kā es tā gribētu, mīļo dieviņ 🙂 padari manu seju ekonomisku

 • Linda
  Janvāris 31, 2012

  Šis arī ir mans mīļākais mazgājamais līdzekļis. Īpaši vasarā. Un patīk arī zaļais no šīs sērijas. Pietiek pusgadam, varbūt pat ilgāk.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*