Bioderma Hydrabio Light Creme mitrinošais krēms atūdeņotai ādai

Autors: 29.12.2011. 0 Nav birku Saite 0

 

Es esmu liela meitene, un diemžēl vai par laimi brīnumiem vairs neticu, tāpēc mani ir diezgan grūti pārliecināt par kāda sejas kopšanas līdzekļa unikālu iedarbību, principā ja līdzeklis neizdara neko sliktu manai ādai es jau esmu laimīga.

Pašlaik es pieturos pie tā kā ādai ir jāpalīdz izskatīties labi, bet tādas nopietnās problēmas, ka grumbas ir jārisina kosmetologa kabinetā, manas ādas kopšanas pamatā ir attīrīšana, skābes, mitrināšana.  Protams, ik pa laikam es uzķeros uz kāda jauna kosmetoloģijas izgudrojuma reklāmas saukļiem un uz mirkli noticu, bet pārsvarā jāsecina kā tās ir pasakas pieaugušajiem.

Es uzskatu, ka ļoti svarīgi ir atrast labu mitrinošu krēmu, tāds atradums ir zelta vērts, uzreiz pateikšu kā es vel esmu meklējumos, pagaidām vis labākos rezultātus man sniedza Clarins multi active sērijas krēmi, bet man kaut kā vienmēr žēl maksāt 50 latus par krēmu tikai mitrināšanas dēļ, un alternatīvu meklējumos es esmu nonākusi līdz Bioderma Hydrabio sērijai.

   

Pašlaik es lietoju Bioderma Hydrabio Light cream, kopējais iespaids ir diezgan labs, diemžēl wow efekts izpaliek. Krēmam ir viegla, gēlveida konsistence, tas ātri iesūcās ādā, lieliski der kā dienas krēms, kosmētika uz tā turas bez problēmām.

Mitrināšana es teiktu vidējā līmenī, bet tā kā mana āda pagaidām ir diezgan labā stāvoklī man tas mitrināšanas pietiek, jautājums ir vai šīs krēms tik tiešām tiktu galā ar stipri atūdeņotu ādu.

Sastāvs šīm krēmam ir ļoti vienkāršs, principā vienkārši sastāvi ir gandrīz visai aptieku kosmētikai, tā tomēr ir paredzēta jūtīgas un cimperlīgas ādas kopšanai un tādai ādai jo mazāk sastāvdaļu jo labāk.

Rezumējot : Labs bāzes mitrinātais, bez kāda izteikta efekta, āda to uzņem labi, der kombinētas ādas kopšanai es domāju ka sausai ādai šīs līdzeklis būs par vāju.

 

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*