Shiseido Natural Eyebrow Pencil 901

Es nekad, tiešām nekad mūžā nepievērstu uzmanību šim produktam, ja ne beauty bloggeri kuri ik pa laikam uzraksta kādu slavinošo rakstu par to. Un tas tik tiešām izrādījās izcils produkts, šīs ir vis vis vis labākais uzacu zīmulis – Shiseido Natural Eyebrow Pencil, par unikālu to padara tā tonis, 901 natural black, nu tik dabīgu melno toni vel nav nācies redzēt.

Man do dabas ir ļoti smalka matu tekstūra tas attiecās uz visu ķermeņa apmatojumu arī uz skropstām un uzacīm. Turklāt manas dabīgas uzacis, cik es atceros, ir diezgan platas ar tendenci augt diezgan dīvainās vietās, tāpēc jau kopš neatminamiem laikiem es ar tām cīnos, gan veidojot to formu gan mēģinot piemeklēt kaut cik piemērotu toni tām. Vis vienkāršāk, protams, tās ir krāsot ar ķīmiskās krāsas palīdzību, bet tā uz manām uzacīm turas labi ja nedēļu. Un uzacu zīmuli šā vai tā sanāk izmantot.

Kas gan būtu domājis, ka atrast labu uzacu zīmuli būtu problēma, bet diemžēl visi brūnie toņi ir sarkani un visi pelēkie toņi ir melnie, tādu nu ir realitāte. Kaut cik pieklājīgu toni var izveidot izmantojot uzacu ēnu paleti, bet ja godīgi tas ir ilgi un apnicīgi, krāsot uzacis ar ēnām, turklāt bieži vien sanāk pārcensties, un tad jau vis make up jālabo, ja kāds kādreiz i mēģinājis attīrīt uzacu ēnas no uzacīm mani sapratīs.

Tieši tāpēc es no visas sirds esmu pateicīga tam ģeniālām cilvēkam kas izstrādāja tik burvīgu un universālu toni kā 901, tas ir izcils taupe, pelēk – brūns, bez nekādas tieksmes uz sarkano vai melno, tas ir tik universāls kā šo toni lieto gan blondīnes, gan tumšmates, tas tik tiešām der visām.

Shiseido uzacu zīmulis ir pietiekoši mīksts, lai neskrāpētu ādu un pietiekoši ciets lai stīpiņa izskatītos dabīgi, tas ir pūderētas tekstūras, tam ir ļoti laba noturība. No vienas puses zīmulim ir otiņa, man tā likās ļoti ērta, ja ir vajadzība fiksi kaut ko pielabot vai iztušēt.

Rezumējot : ļoti labs pirkums, tiešām iesaku visam kas lieto tādu lietu kā uzacu zīmuļi, šīs ir Nr.1.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*