YSL Eyeliner Effet Faux Cils Deep Balck – ilgnoturīgs gēla laineris

 

Man liels prieks kā kosmētikas kompānijas joprojām izlaiž tādus produktus par kuriem gribās uzrakstīt uzreiz, neskatoties un nogurumu un miegainumu. YSL Eyeliner Effet Faux Cils ilgnoturīgs acu kontūras gēla laineris, kas nesen tika izlaist 6 toņos, Deep Black, Ashy Black, Bronze Black, Sea Black, Chery Black, Jade Black. Visi toņi ir neiedomājami skaisti, veidoti uz melnās krāsas pamata, ar dažādu krāsu piejaukumiem, Deep Black ir klasiski matēts melns tonis, Ashy Black melns tonis ar mirdzumu, Bronze Black tumša bronza, Sea Black ļoti dziļš zils tonis, Chery Black tumši lillā dzirkstošs tonis, Jade Black smaragdzaļš tonis.

Es kaut kad rakstīju kā es nemāku veidot acu līniju ar klasisko šķidro laineri, bet brīžiem prasās lai tā līnija ir izteiktāka nekā to var panāk izmantojot zīmuli. Es, protams, zināju kā pastāv tāda burvīga lieta kā gēla laineri, bet kaut kā nebiju tos uzgājusi, un šo YSL kolekciju es gaidīju ar nepacietību jau kopš vasaras.

Un sagaidot to es nebiju vīlusies, uzreiz pēc pirmās testēšanas veikalā es sapratu, ka šie laineri tik tiešām ir ilgnoturīgi, es pēc ieraduma droši sasmērēju tos uz rokas un tāda krāsaina nostaigāju visu atlikušo dienu. Bet neskatoties uz tādu noturību laineris lieliski nomazgājās no plakstiņiem dienas beigās. Šos lainerus var izmantot ne tikai tiem paredzētā veidā, tos var klāt arī uz visu plakstiņu kā ēnas, tas, protams, der ne tik izteiktiem toņiem kā Deep Black, bet es arī šo toni izmēģināju kā bāzi manām Chanel Mirifique ēnām, tas padziļināja ēnu krāsu un tās izskatījās vel burvīgāk.

Noteikti šīm gēla lainerim ir milzīgs plus, tas lieliski padodas iztušēšanai, līnijas intensīvumu var variēt pēc vajadzības.

No Comments Yet.

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*