I want to see your hands!

Autors: 11.10.2011. 2 , , , Saite 0

Jāatzīstas, ka laiku pa laikam dodu sev solījumu laboties un vilkt cimdus mazgājot traukus, neizmantot nagus instrumentu vietā un katru reizi pēc roku mazgāšanas lietot roku krēmu. Bet jūs jau zināt kā ir ar tiem solījumiem 🙂


Mani palīgi cīņā par skaistām rokām:
1. OPI Avoplex mitrinošais losjons ar avokādo eļļu. Labi iesūcas, ērts lietošanai darbā, jo neatstāj taukainas rokas. Smarža ir burvīga! Tas arī ir šī līdzekļa lielākais pluss. Iedomājieties puķu veikalu…tā arī smaržo šis krēms. Ja ir ļoti sausa roku āda, ar šo krēmu vien līdzēts nebūs. Nopērkams Oniks Beta veikalos.

2. Bodyshop kaņepju roku krēms – saņurcītā tūbiņa bildes vidū. Lielisks ļoti sausai ādai. Mana mamma strādā pārtikas tirdzniecībā, kas nozīmē nemitīgu roku mazgāšanu. Viņas rokas glābj tikai šis krēms. Jārēķinās, ka jūsu dzīves biedrs var purpināt par granny smell 🙂 smarža ir nu…teiksim smalkjūtīgi- ārstieciska līdzekļa cienīga.

3. Nivea Anti Age roku krēms ar Q10. Iegādāts, jo ir viens no retajiem ar iebūvētu saules aizsarfiltru. Iesūcas mazliet sliktāk par OPI, tāpēc būs jāpagaida brīdis pirms iet ārā no mājām. Savas funkcijas veic labi – mitrina, pabaro un aizsargā.

Atceries, ka āda uz rokām noveco visātrāk, jo ir pakļauta dažādiem riskiem un nelabvēlīgai iedarbībai. Sargi savas rokas un palutini tās!

Komentārs
 • Baiba
  Oktobris 13, 2011

  BS kaņepes arī patika.
  Šodien TD nopirku L’Occitane Šī sviesta roku krēmu, man bija paraugs likās labs, tik jāatceras to arī lietot, savādāk tādā laikā manas rokas paliek traģiskas.

  • skaistumadienasgramata
   Oktobris 14, 2011

   Tas krēms ir ļoti labs! Esmu izlietojusi vairākas tūbiņas un tas noteikti ir nr.1 manu roku krēmu topā 🙂

Rakstīt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *


CAPTCHA Image

*